IMPREZY INTEGRACYJNE - TEAM BUILDING

To nie tylko dobra zabawa, ale przede wszystkim okazja, by współpraca Twoich podwładnych osiągnęła wyższy poziom. Uczestnicy naszej zabawy będą musieli wspólnie wykonywać powierzone im zadania, nauczą się pracy w grupach, poznają swoje dobre i złe strony. My zadbamy o atrakcyjną oprawę w postaci naszych zabytkowych pojazdów, stosownie ucharakteryzowanych animatorów, czy przewodników, którzy zarażą Was miłością do Warszawy. Naszym polem działania jest przede wszystkim Warszawa, ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby dojechać w inne miejsce w Polsce. Jesteśmy elastyczni i otwarci na Wasze potrzeby. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Czy impreza integracyjna musi być nudna i sprowadzać się wyłącznie do spożywania alkoholu w takt głośnej muzyki? Nie musi, choć wszyscy wiemy że alkohol spożywany z umiarem w zabawie nie przeszkadza, tak jak muzyka niektórym nie przeszkadza w tańcu. „Absurdy PRL-u” to nasz autorski pomysł, który Tobie pomoże zintegrować zespół, a zespołowi dobrze się bawić.

Czym jest team-building? To wszelkie formy aktywności, które sprawią że Twoi pracownicy nie tylko lepiej się poznają, ale przede wszystkim to Ty dowiesz się o nich więcej. Co zatem zrobić, by osiągnąć taki cel? To proste. Zostawić to nam.