MAJÓWKA Z OGÓRKIEM PO WARSZAWIE

Warszawskie Przedsiębiorstwo Turystyczne skupione wokół idei Majówki Robotniczo-Chłopskiej zaprasza na szereg tematycznych wycieczek po Warszawie. Oto, jakie imprezy przygotowaliśmy dla Was z tej okazji:

Ludu pracujący miast i wsi. Kolektyw „Ogórkiem po Warszawie” zaprasza na wyjątkową wycieczkę szlakiem PRL-u w naszym mieście.

Cena

Zapraszamy na niezwykłą wycieczkę na pokładzie naszego zabytkowego Jelcza„Ogórka”. Nie tylko przeniesiemy się w czasie do epoki PRL-u, ale jeszcze poznamy lokale, które ze względu na swoją historię i ilość celebrytów, którzy się przez nie przewinęli, dorobiły się statusu legendarnych, czy wręcz kultowych.

Cena

Warszawska Praga to miejsce magiczne. Przyciąga swoją egzotyką. Wyjątkowy klimat zawdzięcza temu, że ocalała z pożogi wojennej.

Ludu robotniczy miast i wsi. Zespół Ogórkiem po Warszawie z okazji nadchodzącego święta pracy przygotował dla Was szereg atrakcji. Zapraszamy na wycieczkę w ramach Funduszu Wczasów Pracowniczych.

Cena

Towarzysze i Towarzyszki w ostatni dzień zasłużonego weekendu z okazji Waszego robotniczego święta, pracowity kolektyw przygotował słodką niespodziankę.

Cena