GRY MIEJSKIE

Jeśli nie jesteście zwolennikami tradycyjnego zwiedzania, a mimo wszystko chcielibyście poczuć klimat stolicy i czegoś się o niej dowiedzieć,

Nasze doświadczenie, zaangażowanie i wiedza są gwarancją udanej zabawy. Wszystkie gry miejskie oparte są na oryginalnych scenariuszach i posiadają ciekawą osadzoną w realiach fabułę.gry miejskie w warszawie Dzięki nam poczujecie się jak bohaterowie filmów Stanisława Barei, przeniesiecie się na chwilę do minionej epoki PRL-u lub zmierzycie z fascynującą zagadką Enigmy. Urozmaiceniem zabawy z pewnością będą rozmaite konkurencje zorganizowane z wykorzystaniem naszych zabytkowych pojazdów oraz czekający na Was animatorzy żywcem wyjęci z fabuły gry. Z nami staniecie się częścią historii.

Daj się zabrać w fascynującą podróż w czasie. Gra miejska „Wakacje w Bułgarii” to niezwykła miejska przygoda, która nie tylko zapewni uczestnikom dobrą zabawę, ale również dzięki wspólnemu rozwiązywaniu powierzonych zadań, pozwoli zintegrować zespół.

Chyba nie ma osoby, która przynajmniej raz w życiu nie pomyślała, że fajnie byłoby się przenieść w czasie. Tak na chwilę. Z nami jest to możliwe. „PRL Wiecznie Żywy” to niezwykła gra miejska, dzięki której na trochę zabierzemy Cię do stolicy socjalistycznego państwa. Gwarantujemy świetną zabawę i masę wyzwań.

Gra miejska "Zakochaj się w Warszawie" to wyjątkowa atrakcja, której celem jest nie tylko integracja zespołu, ale przede wszystkim dobra zabawa. Uczestnicy tego wydarzenia poprzez wspólne wykonywanie powierzonych im zadań, będą mieli możliwość zapoznania się z topografią miasta, poznania jego największych zabytków, ale przede wszystkim poczucia na własnej skórze kilkuset lat historii. Wszystko podane z humorem, w lekki i przyjemny sposób.