"Kieruj i zwiedzaj" - Warszawa w pigułce

Jak poznać Warszawę w kilka godzin? Sposobów jest wiele. Można na przykład przyjechać do stolicy w związku z organizacją kolejnego miejskiego maratonu. 

Wystarczy że założysz wygodne laczki i elastyczne kalesony, ale musisz się liczyć z tym, że bielmo na oczach i nieregularny oddech utrudniają nieco zwiedzanie. Poza tym, pewnie jedyne co zapamiętasz, to numer startowy biegnącego przed Tobą zawodnika. Możesz też poprosić o pomoc krewnych. Pamiętaj tylko, że każdy patrzy na swoje miasto w inny sposób. To prawda, że warszawskie kościoły są przepiękne, ale po przekroczeniu progu czterdziestego z kolei w towarzystwie cioci Irenki, możesz do końca życia na dźwięk słowa „kruchta” reagować wysypką w okolicach bikini. Czy nie ma zatem lepszego rozwiązania? Oczywiście, że jest.

Warszawa w pigułce to świetna alternatywa w stosunku do klasycznego zwiedzania. To połączenie dobrej zabawy i przyjemności płynącej z poznawania ciekawostek dotyczących jednego z bardziej inspirujących polskich miast. Dzięki nam nie tylko zobaczysz najważniejsze warszawskie atrakcje królujące na łamach turystycznych folderów, ale przede wszystkim dowiesz się całej masy ciekawostek, o których nie przeczytasz w żadnym z przewodników. Jeśli chcesz się dowiedzieć, kto chciał w Warszawie wyrzeźbić nagiego Stalina, kto ukradł podczas okupacji ponad sto milionów złotych, czym zajmował się warszawski kat, albo dlaczego wewnątrz pomnika Mickiewicza znajduje się drabina, to znaczy że jest to wycieczka dla Ciebie.

Nie to jest jednak najlepsze. Najlepsze jest to, że tych interesujących historii wysłuchasz na pokładzie kultowego Fiata 126p, którego sam poprowadzisz. Chcesz się poczuć jak inżynier Karwowski? Odpalaj maluszka i ruszaj z nami w tę niezwykłą podróż.