pl | en es it fr de ru

Imprezy firmowe i grupowe

Twoja firma szuka kreatywnego i niesztampowego sposobu na skuteczne zintegrowanie pracowników? Odpowiedzią może być impreza firmowa z WPT1313!

WPT1313 dla firm to niestandardowa rozrywka. Zorganizujemy Ci wydarzenie podczas którego nie zabraknie rywalizacji, team-buildingu, integracji czy poznawania nieznanych zakamarków Warszawy. Organizowane przez nas imprezy firmowe to również przygoda w Room Escape, zwiedzanie stolicy na Segwayach, rywalizacja na torze kartingowym, pobyt na strzelnicy z bronią ostrą lub w hali paintballowej.

W sezonie letnim pojeździsz z nami na Segway’ach, a w zimowym zorganizujemy Ci świąteczną imprezę firmową lub Sylwestra.

Jeśli chcesz zagrać rolę dygnitarzy partyjnych lub spróbować życia „za komuny” wcielając się w rolę z tamtej epoki wybierz PRL wiecznie żywy, jeśli chcesz poznać stolicę nocą i skosztować najlepsze polskie wódki proponujemy Warszawa nocą. Z nami przypomnisz sobie również o bohaterach filmów Barei, jeśli skorzystasz ze Zmienników Barei.

Zapraszamy na nasze wycieczki zabytkowym autobusem – Jelcz „Ogórek”.
Twoi goście są pierwszy raz w stolicy? Nie masz pomysłu gdzie ich zabrać? Zabierz ich na naszą wycieczkę Warszawa w pigułce Jelczem „Ogórkiem”. Jeśli chcesz aby Twoi goście zobaczyli stolicę z czasów PRL-u proponujemy Wycieczkę szlakiem PRL-u Jelczem „ogórkiem”. Klimat panujący w naszym „ogórku” oraz profesjonalni przewodnicy sprawią, że na pewno będziecie zadowoleni.

Wszystkie imprezy firmowe porwą Was w wir zabawy rodem z poprzedniej epoki, a ekipa WPT1313, w tym Kaowiec, Koniki, Cinkciarze, Pani Sklepowa, I Sekretarz i Milicja Obywatelska zapewnią rozrywkę i wspomnienia na długi czas!
Inną możliwością współpracy jest organizacja czasu wolnego na wycieczce z przewodnikiem. Nasza oferta znajduje się w zakładce „wycieczki”

Nasze zabytkowe auta i profesjonalna ekipa jest do Państwa dyspozycji! Zapraszamy do skorzystania z okazji przeniesienia się w dawne lata, tą przygodę zapamiętacie na długi czas!

Communism never dies Warsaw WPT 1313 Private Tour (6) _MG_9795

Oferta WPT1313 dla Firm

*Charakter organizowanych wyjazdów zależy wyłącznie od oczekiwań i celów jakie przed nami stawiają nasi partnerzy. Preferencyjne warunki dla grup powyżej 10 osób.

Rezerwuj

Liczba osób:

* powyższe dane będą wykorzystywane przez WPT 1313 wyłącznie w celach realizacji usług turystycznych

Szczegóły


Kontakt


Opiekun wycieczki
+ 22 882 13 13
biuro@wpt1313.com


WYCIECZKI FIATAMI 125p


must-see PLPRL pl]Jewish PLCwaniak PlChopin Pl


WYCIECZKI FIATAMI 126p „KIERUJ I ZWIEDZAJ”


must-see SelfŚladami_PRLUWycieczka za miastoNieodkryta Warszawa


Oferta dla firm i grup:


Imprezy integracyjne:


Imprezy tematyczne:

Degustacja wódek


Gry miejskie:


PRL wiecznie żywynowee


Wycieczki Jelczem „Ogórkiem”:


PRL JelczemMust-see Jelczem


Wycieczki szkolne:


Warszawa StanisławpwskaPRLWarszawa czasów korczakaPowstanie WarszawskieChopin i polska porozbiorowa


Wieczory panieńskie:


Aresztowanie Panny MłodejNa wakacje do Jugosławi PanieńskieNA tematy damsko-męskie


Wieczory kawalerskie:


Aresztowanie Pana MłodegoNa Wakacje do Jugosławii KawalerskieNa tematy męsko-damskie


Wynajem:


Wynajem Fiató∑ 125pWynajem Jelcza 043Wynajem Fiatów 126p

Copyright © 2014 WPT 1313 Rafał Pawełek
WPT1313 | tel: 22 882 13 13 | email: biuro@wpt1313.com | ul. Królowej Bony 49/C4 | 02-496 Warszawa