pl | en es it fr de ru

TEAM BUILDING

Team building WarszawaPropagandowe plakaty w minionej epoce podkreślały, że wzmożona kontrola jest dźwignią zaufania społecznego. Dziś wiemy, że ważniejsze od kontroli jest poznanie swoich pracowników. Nie wierzycie? To wyobraźcie sobie, że na chwilę trafiliście do niewielkiej fabryczki produkującej prezerwatywy. Firma ma świetnych fachowców, ale żaden z nich nie pracuje na odpowiednim stanowisku. Weźmy na przykład taką panią Krysię z działu kadr. Od zawsze przejawiała zdolności przywódcze. Już w podstawówce brawurowo kierowała zastępem „flegmatycznych wiewiórek”, z którym wygrała nawet bieg na orientację po podziemiach Dworca Centralnego. Albo pan Andrzej. Marnuje się chłop w sortowni, a przecież to on w stołówce wymyślił hasło reklamowe firmy „Polgum – prędzej Ci serce pęknie”.

Rajd Praski Warsaw self-drive tourCo zrobić, żeby stanowiska w swojej firmie obsadzić odpowiednimi pracownikami? Przede wszystkim poznać ich zalety i słabości. Idealnym rozwiązaniem jest impreza firmowa prowadzona pod szyldem team building. Praca w zespołach, wspólne wykonywanie powierzonych zadań połączone z dobrą zabawą, pozwolą zorientować się kto z pracowników jest urodzonym liderem, kto posiada umiejętność kreatywnego myślenia, kto tworzy pozytywną atmosferę i potrafi motywować kolegów. Wyjątkową oprawę wizualną organizowanych przez nas imprez stanowią zabytkowe pojazdy, świetni przewodnicy i odpowiednio ubrani animatorzy.


Rajd praski

Często odwołujemy się do mądrości naszych przodków. Dawniej, by sprawdzić czy młody chłopak nadaje się na myśliwego, dawało mu się scyzoryk i wysyłało na dwa tygodnie do lasu z prostym komunikatem – bez jelenia nie wracaj. A jak sprawdzić, jakimi cechami dysponuje Twój pracownik? To proste. Zorganizować mu, opartą na rywalizacji między zespołami, zabawę odbywającą się na Pradze. Warszawska Praga to nie miejsce na mapie, to stan umysłu. Ciekawy? Czytaj dalej…


Rezerwuj

Liczba osób:

* powyższe dane będą wykorzystywane przez WPT 1313 wyłącznie w celach realizacji usług turystycznych

Szczegóły


Kontakt


Opiekun wycieczki
22 882 13 13
biuro@wpt1313.com


WYCIECZKI FIATAMI 125p


must-see PLPRL pl]Jewish PLCwaniak PlChopin Pl


WYCIECZKI FIATAMI 126p „KIERUJ I ZWIEDZAJ”


must-see SelfŚladami_PRLUWycieczka za miastoNieodkryta Warszawa


Oferta dla firm i grup:


Imprezy integracyjne:


Imprezy tematyczne:

Degustacja wódek


Gry miejskie:


PRL wiecznie żywynowee


Wycieczki Jelczem „Ogórkiem”:


PRL JelczemMust-see Jelczem


Wycieczki szkolne:


Warszawa StanisławpwskaPRLWarszawa czasów korczakaPowstanie WarszawskieChopin i polska porozbiorowa


Wieczory panieńskie:


Aresztowanie Panny MłodejNa wakacje do Jugosławi PanieńskieNA tematy damsko-męskie


Wieczory kawalerskie:


Aresztowanie Pana MłodegoNa Wakacje do Jugosławii KawalerskieNa tematy męsko-damskie


Wynajem:


Wynajem Fiató∑ 125pWynajem Jelcza 043Wynajem Fiatów 126p

Copyright © 2014 WPT 1313 Rafał Pawełek
WPT1313 | tel: 22 882 13 13 | email: biuro@wpt1313.com | ul. Królowej Bony 49/C4 | 02-496 Warszawa