Tripadvisor logo google+ logo
pl | en es it fr de ru

Zwiedzanie Warszawy

Organizujemy wycieczki śladem zamierzchłych czasów, podążając do najbardziej niezwykłych miejsc stolicy i podróżując jedynym w swoim rodzaju Fiatem 125p, który zapewnia niesamowite wrażenia z jazdy nawet dzisiaj. Oferujemy zwiedzanie niesztampowe, bo z historią i ciekawymi postaciami w tle. Zapraszamy też na zwiedzanie najbardziej atrakcyjnych obecnie miejsc w Warszawie, skorzystania z transferów lotniskowych i nie tylko.

Kilkugodzinne wojaże upływają pod znakiem nauki i doskonałej zabawy. Wycieczki obsługują przewodnicy, którzy nie tylko przekażą Wam wiedzę, ale też zadbają o dobrą atmosferę – to ona sprawia, że podróże są przyjemne i w pełni satysfakcjonujące.

Zapraszamy do wspólnej zabawy i wciągającej wycieczki!

Na tropie prlu

Wyobraź sobie jakby to było cofnąć się do czasów PRL-u i żyć chociaż przez chwilę tamtym życiem. Wsiądź do naszego Fiata 125p i przekonaj się na własnej skórze!

Żydowska Warszawa

Poznaj realia życia Żydów i dowiedz się, jak ich obecność wpłynęła na rozwój stolicy. Zabierzemy Cię do tych miejsc, dzięki którym bliżej przyjrzysz się ich życiu.

Must see

Warszawa to co najmniej kilka miejsc, które trzeba zobaczyć przed wyjazdem. Zapraszamy do naszego zabytkowego auta, który zawiezie Cię do tych najważniejszych.

Cwaniak warszawiak

Praga – dzielnica, będąca niezwykłą mieszanką nowoczesności z tradycją. Jako jej wielcy miłośnicy zaprezentujemy Ci jej najpiękniejsze oraz zapomniane miejsca.

Śladami chopina

Podążaj śladami genialnego kompozytora, przebywaj tam, gdzie on spędzał czas i poznaj go bliżej. Poznaj jego historię, a także odwiedź miejsca z nim związane.

Szarm & szyk

Piękna, przedwojenna Warszawa staje teraz otworem, ukazując najatrakcyjniejsze miejsca. Nasz elegancki przewodnik pokaże Państwu najważniejsze miejsca i zdjęcia.

Transfer na lotnisko

Niezależnie od tego czy wyjeżdżasz z Warszawy, czy dopiero odwiedziłeś stolicę, poznaj jej najwspanialsze miejsca – oczywiście z naszym profesjonalnym przewodnikiem.

Śladami chopina exclusive

Zapraszamy w podróż do najważniejszych miejsc związanych z życiem i twórczością Chopina – również do Żelazowej Woli, gdzie urodził się nasz wielki pianista.

Szczegóły


Kontakt


Opiekun wycieczki
+ 22 882 13 13
biuro@wpt1313.com

Modlin Airport transfer


Modlinbus

WPT 1313 WARSZAWSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO TURYSTYCZNE®
ABSURDY PRL-U, IMPREZY TEMATYCZNE & FIRMOWE!

Copyright © 2014 WPT 1313 Rafał Pawełek
WPT1313 | tel: 22 882 13 13 | email: biuro@wpt1313.com | ul. Królowej Bony 49/C4 | 02-496 Warszawa