O Nas

WPT 1313 WARSZAWSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO TURYSTYCZNE

WPT 1313 to firma, która została stworzona z pasji i miłości do Warszawy. Od 8 lat pokazujemy stolicę od innej, alternatywnej strony. Łączymy przekazywanie rzetelnej wiedzy historycznej z pokaźną dawką humoru i zabawy. W zespole mamy doskonałych przewodników warszawskich, którzy odkryją przed Państwem tajemnice miasta. Do grona tego należą m.in. Rafał Dąbrowiecki, który wygrał w plebiscycie na Warszawiaka Roku 2018, a także Tomasz Bareja, kuzyn twórcy komedii znanych wszystkim Polakom.

Ważnymi wycieczkami w naszej ofercie są te nawiązujące do czasów PRL-u. Miniony okres jest dla nas inspiracją i kopalnią pomysłów przy tworzeniu programów, dzięki czemu nadal można poczuć ducha tamtych lat i odbyć podróż w czasie. Nawiązujemy do kultowego serialu „Zmiennicy” w reżyserii Stanisława Barei, a naszym znakiem rozpoznawczym są żółte Fiaty 125p, Fiaty 126p czyli słynne „Maluchy”, Nysy, Jelcze 043 „Ogórki”, które jeżdżą po Warszawie. Nie ograniczamy się jednak tylko to tego okresu, organizujemy również inne propozycje, podczas których można poznać Warszawę. 

W ofercie WPT 1313 znajdują się zarówno wycieczki dla osób indywidualnych, grup, jak i korporacji. Podczas tematycznych tras można poznać historię i kulturę dawnej i współczesnej Warszawy. Propozycje dla biznesu obejmują kreatywne imprezy integracyjne, gry miejskie i wycieczki dopasowane do potrzeb klienta. Wszystko realizujemy z dużą dawką adrenaliny i dobrej zabawy.

Jesteśmy członkiem Warszawskiej Organizacji Turystycznej.