Voucher na wycieczkę Jelczem "Ogórkiem"

VOUCHER WYSYŁAMY W KOLEJNYM MAILU PO DOKONANIU ZAKUPU 

Jaki prezent można dać kochanej osobie? Możliwości jest bardzo dużo! 

Turecki sweter, wyciskarka do czosnku, krem na cellulit, zestaw ekologicznych worków na śmieci. To dobry kierunek. My jednak proponujemy coś bardziej oryginalnego. Zrób bliskiej Ci osobie prezent w postaci vouchera na wycieczkę zabytkowym Jelczem „Ogórkiem” i zabierz ją na egzotyczną Pragę, w podróż po kultowych Knajpach PRL-u lub odkryjcie razem mroczne zakamarki miasta.

Warszawska Praga to miejsce z prawdziwym klimatem. Pełne specyficznego folkloru i niesamowitych historii, które na pokładzie autobusu przybliży znakomity warszawski przewodnik i pasjonat tego miasta oraz jego tajemnic. Podczas wycieczki szlakiem Legendarnych Knajp nasz przewodnik zaskoczy Was opowieściami o celebrytach epoki PRL-u. Mroczna Strona Miasta przeniesie Was w czasy przedwojenne i poznacie historie o gangsterach tamtych czasów. Jeśli zaś obdarowana osoba nie zna Warszawy, a chciałaby ją poznać najlepsza będzie wycieczka pod tytułem Warszawa w Pigułce.

O tematyce wycieczki jednak może zdecydować obdarowana osoba. Voucher dla 2 osób na rok na dowolną wycieczkę kupisz w jednej cenie. Teraz nie musisz zastanawiać się, która wycieczka spodoba się najbardziej obdarowywanej osobie.
Osoba obdarowana ma do wyboru:

  • Ogórkiem po Pradze
  • Mroczna Strona Miasta
  • Warszawa w Pigułce
  • Legendarne Knajpy PRL-u

Zapraszamy do wzięcia udziału w naszej wycieczce, jeździmy w każdy piątek, sobotę i niedzielę. Kupując nasz voucher, z pewnością uda Ci się zaskoczyć drugą połówkę czymś naprawdę wyjątkowym. To również doskonały pomysł na uczczenie okrągłej rocznicy ślubu, imienin czy urodzin teściowej.