Pomnik Piłsudskiego - Warszawa w Pigułce

Pierwszy raz w Warszawie? A może zbyt długo Was u nas nie było? Nie macie za dużo czasu a wypadałoby coś zobaczyć?

Nasi przewodnicy wiedzą jak temu zaradzić! Dlatego zrobimy rundę po Warszawie i pokażemy Wam te „must-sees”, bez których po prostu nie wypada opuszczać stolicy. Naszym kultowym Fiatem 125p pokonamy wszystkie korki a Wasz głód wiedzy o Warszawie zostanie należycie zaspokojony!

Choć mamy parę żelaznych punktów programu, trasa wycieczki zostanie skorygowana specjalne dla Was, w zależności od Waszych zainteresowań. Kilka pytań naszego przewodnika wystarczy, by skomponował dla Was coś specjalnego! Po ruszeniu na podbój miasta, w stylowym wnętrzu naszej „taksówki” WPT1313 odwiedzicie znane z podręczników do historii miejsca, ale i te okolice, w których powstało wiele nowoczesnych budynków. Ponieważ Warszawa pięknieje i rośnie z roku na rok, warto ponawiać wizyty w stolicy i kolekcjonować wrażenia. Tak więc zadawajcie wiele pytań… i bawcie się dobrze!

Dzięki dopasowanemu do Waszych potrzeb programowi, opuścicie stolicę z poczuciem „dobrze spełnionego obowiązku”, bogatsi o fantastyczne zdjęcia, oraz kilka smacznych warszawskich ploteczek:)

*Podane ceny nie zawierają biletów wstępu do muzeów.