WYCIECZKI FIRMOWE JELCZEM "OGÓRKIEM"

Nasze wycieczki to fantastyczna przygoda i wspaniała zabawa. Nasz niebieski „Ogórek” to ikona motoryzacji epoki PRL. Już samo wejście na jego pokład jest wyjątkową atrakcją, a my gwarantujemy jeszcze obecność najlepszych przewodników, którzy w ciągu 2,5 godziny sprawią, że spojrzysz na Warszawę zupełnie innym okiem. Historia to prawdziwa jazda bez trzymanki, trzeba ją tylko umieć podać. Niezliczone ciekawostki, rzadko odwiedzane fragmenty miasta, a wszystko okraszone solidną dawką dobrego humoru. Tak właśnie wyglądają nasze wycieczki. Nasi przewodnicy są zdania, że dobra wycieczka powinna być połączeniem serialu komediowego z filmem kostiumowym i dobrym kinem gangsterskim. Też tak myślisz?

Zapraszamy na wycieczkę po Warszawie zabytkowym Jelczem 043 potocznie zwanym „Ogórkiem”. Podczas 2,5 godzinnej wycieczki pokażemy Wam wszystko co w Warszawie jest najciekawsze i najpiękniejsze.

PRL – trzy litery, które niosą ze sobą tak wiele treści i przynoszą na myśl tyle skojarzeń. Dla jednych czas absurdów,o których chcieliby jak najszybciej zapomnieć, dla innych kolorowa epoka lat młodości.

„Jesteśmy z drugiej strony Wisły, z naprzeciwka, mamy swój fason i swój własny szyk” – śpiewa Kapela Praska. W tym jednym krótkim zdaniu zawiera się najpełniejsza charakterystyka warszawskiej Pragi. Na Pradze możemy odpocząć od wielkomiejskiego zgiełku, bo tu czas się zatrzymał.